Візит керівництва Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області

15 Февраля 2018

14 лютого 2018 року відбувся візит керівництва Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області у Комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» та на кафедру професійних хвороб та клінічної імунології Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України». Під час візиту були обговорені актуальні питання допомоги пацієнтам, що працюють у шкідливих та важких умовах праці, інвалідам, постраждалим на виробництві, соціально незахищеним верствам населення.
Особлива увага приділялася наближенню медичної та соціальної допомоги до кожної людини, обговорювалися конкретні механізми взаємодії лікарів із представниками Фонду, були визначені пріоритетні напрямки і завдання практичної і наукової співпраці.
Під час щирої і відвертої співбесіди із пацієнтами Міського центру по лікуванню професійних захворювань начальник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Дніпропетровській області Б.В. Мазур розповів про новації у діяльності Фонду, про подальшу спрямованість на надання конкретної адресної допомоги хворим.
Були ретельно висвітлені питання реабілітації хворих. Наголошено, що одним з пріоритетних напрямків є забезпечення лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України за кошти Фонду. У ході розмови з начальником відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду в Дніпропетровській області В.В. Соколенко були висвітлені актуальні питання медичної та соціальної допомоги хворим на профзахворювання та інвалідам, визначені конкретні шляхи їх розв’язання.