У міському хірургічному судинному центрі КЗ «Дніпропетровської МБКЛ №4» ДОР» успішно проводяться операції по відновленню прохідності облітерірованних (закупорених) судин

21 Марта 2018

Ендартеректомія - хірургічний метод видалення внутрішньої стінки артерії, ураженої атеросклеротичними бляшками. Ця операція залишає надію уникнути ампутацію нижніх кінцівок. Така надія нещодавно заповнила серце пацієнта та його родичів.

Цокур Олександр Васильович, 58 років, мешканець м.Новомосковська Дніпропетровської області, 24 лютого 2018 року надійшов у міський хірургічний судинний центр  зі скаргами на відчуття оніміння нижніх кінцівок та біль у стані спокою, з наявністю сухої гангрени на 4 і 5 пальцях правої стопи.

Діагноз при госпіталізації: Атеросклероз артерій нижніх кінцівок, синдром Ларіша, оклюзія аорти і клубових артерій до рівня відходження нижніх черевних артерій.

06 березня 2018 року була виконана операція: Ендартеректомія з черевного відділу аорти, стегнових артерій зліва. Аортобіфеморальне шунтування.

За короткий післяопераційний період відновилася пульсація на гомілкових артеріях обох нижніх кінцівках. Ділянка некрозу санітарно видалена. Вартість лікування пацієнта з даною проблемою значно зменшилась за рахунок забезпечення бюджетними витратними матеріалами - шунтами (штучні судини).

У будь-який, навіть самій критичній ситуації, медичний персонал лікарні завжди допоможе та зробить все можливе, щоб полегшити страждання хворих та їх родичів, яких особливо долають розпач і страх за близьку людину. Завдяки Вашому професіоналізму вдалося уникнути важких та невиправних наслідків

Особлива подяка: завідувачу міським хірургічним судинним центром - Сафронкову Миколі Олексійовичу, лікарю-хірургу судинному - Шкуропату В’ячеславу Миколайовичу, лікарю-анестезіологу відділення анестезіології з 12-ма ліжками для інтенсивної терапії – Дубовій Валентині Михайлівні, лікарю-анестезіологу відділення анестезіології з 12-ма ліжками для інтенсивної терапії  – Василішину Олександру Володимировичу.