На Дніпропетровщині стартує масштабний проект «HealthLink» – прискорення подолання епідемії ВІЛ/СНІД у регіоні

22 Июня 2018

Завдяки даному проекту у Комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» впроваджені швидкі ВІЛ-тести. Завдяки яким, протягом 15 хвилин, хворому визначаємо ВІЛ-статус. При позитивному ВІЛ-статусі пацієнт у супроводі соціального працівника БО «БТ «Мережа ЛЖВ» м.Дніпро», прикріпленого до лікарні, перенаправляється до кабінету "Довіра" за місцем проживання для диспансерного обліку з подальшим призначенням антиретровірусної терапії. Ці дії приведуть до ліквідації епідемії у регіоні.

Мешканцям Новокодацького району м.Дніпро, підвищеного ризику поведінки по зараженню ВІЛ-інфекцією, пропонуємо звернутися до кабінету "Довіра" (консультативно-діагностичне відділення, кабінет №405, тел.: +38(056)756-03-33, +38(056)756-03-02) Комунального закладу «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» (Новокодацький р-н, ул.Ближня, 31,), уточніть свій ВІЛ-статус за 15 хвилин. У разі позитивного результату буде надана висококваліфікована медична допомога.