На Дніпропетровщині стартує масштабний проект «HealthLink» – прискорення подолання епідемії ВІЛ/СНІД у регіоні
22 Июня 2018
Завдяки даному проекту у Комунальний заклад «Дніпропетровська міська багатопрофільна клінічна лікарня №4» Дніпропетровської обласної ради» впроваджені швидкі ВІЛ-тести.
Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю
15 Мая 2018
3-4 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ В УКРАЇНІ»
21 Марта 2018
У міському хірургічному судинному центрі КЗ «Дніпропетровської МБКЛ №4» ДОР» успішно проводяться операції по відновленню прохідності облітерірованних (закупорених) судин Ендартеректомія - хірургічний метод видалення внутрішньої стінки артерії, ураженої атеросклеротичними бляшками. Ця операція залишає надію уникнути ампутацію нижніх кінцівок. Така надія нещодавно заповнила серце пацієнта та його родичів
Теплова завіса
06 Марта 2018
Одним з простих і ефективних рішень, що дозволяють знизити енерговитрати на обігрів приміщення в зимовий період є теплова завіса.
03 Марта 2018
Ендоваскулярна хірургія (рентгенохірургії, інтервенційна радіологія) - це відносно молодий напрямок сучасної медицини. Особливістю подібних втручань є їх мала травматичність і висока ефективність
ІІІ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС З ІМУНОЛОГІЇ, АЛЕРГОЛОГІЇ ТА ІМУНОРЕАБІЛІТАЦІЇ
07 Февраля 2018
17-19 квітня 2018 року у м.Дніпро відбудеться ІІІ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНГРЕС З ІМУНОЛОГІЇ, АЛЕРГОЛОГІЇ ТА ІМУНОРЕАБІЛІТАЦІЇ
У хірургічний торакальний центр онкологічного профілю придбано сучасний операційний світильник
01 Февраля 2018
Завдяки підтримці директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації Будяк Наталії Юріївни, у грудні 2017р., для поліпшення та якості проведення операцій, у хірургічний торакальний центр онкологічного профілю КЗ «Дніпропетровська МБКЛ №4» ДОР» придбано сучасний операційний світильник, багатофункціональний операційний стіл та апарат для лігування судин.
Ми визначили граничні ціни для препаратів за програмою «Доступні ліки».
03 Января 2018
Ми визначили граничні ціни для препаратів за програмою «Доступні ліки». Фармвиробники та імпортери можуть подати заявку на участь їхніх препаратів у програмі до 11 січня. Новий перелік препаратів у програмі “Доступні ліки” затвердимо на початку лютого.