2017

Відбулась зустріч з провідними спеціалістами Ізраїлю у сфері медичної реабілітації та фізіотерапії
06 Декабря 2017
30.11.2017 за підтримки Посольства держави Ізраїль, UNICEF, обласної адміністрації та керівництва закладу відбулась зустріч з провідними спеціалістами Ізраїлю у сфері медичної реабілітації та фізіотерапії.
Новий томограф
17 Ноября 2017
Отопление новыми модульными котельными
15 Ноября 2017
Как сэкономить сотни тысяч гривен, получить полную независимость от поставок газа и обеспечить теплом и горячей водой больницы Днепра? Смотрите видео
03 Ноября 2017
З початку 2016 року на базі клініко-діагностичної лабораторії КЗ «Дніпропетровська МБКЛ № 4» ДОР» функціонує автоматичний біохімічний аналізатор Miura, виробництво Італія. Аналізатор придбаний за підтримки Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
24 Октября 2017
Прекрасна осіння пора, але, на жаль, майже кожен рік характеризується активною фазою «тихого полювання», збору дикорослих грибів, з якими пов’язанні смертельно небезпечні отруєння. На сьогоднішній день в області зареєстровано 5 випадків гострих отруєнь дикоростучими грибами групи блідої поганки
Відбулася лекція на тему «Професійні онкологічні захворювання (проблемні питання)»
09 Октября 2017